Logowanie i rejestracja w Favbet

Jak zarejestrować się na oficjalnej stronie bukmachera:

  1. Wejdź na stronę Favbet BC i kliknij zielony przycisk „Zarejestruj się” w prawym górnym rogu.
  2. W wyświetlonym oknie wprowadź swój adres e-mail i hasło. Poniżej znajduje się informacja o konieczności rejestracji i ochronie danych osobowych klientów. Znajduje się tam również link do czatu, gdzie można uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania. Kliknij „Dalej”.
  3. Otworzy się bardziej szczegółowa forma kwestionariusza – kraj, imię, nazwisko, data urodzenia, płeć, numer telefonu, tajne pytanie-odpowiedź w celu przywrócenia dostępu do konta. Bukmacher ostrzega o wiarygodności wprowadzonych danych. Konto można otworzyć tylko raz, informacje o właścicielu konta nie podlegają zmianie. W razie potrzeby zaznacz pola, aby uczestniczyć w programie lojalnościowym i otrzymywać biuletyny od bukmachera. Jeśli klient jest szczęśliwym posiadaczem kodu promocyjnego, konieczne jest wpisanie go w odpowiednim polu. Klikając niebieski przycisk „Zarejestruj się i zacznij wygrywać”, obstawiający potwierdza, że ma ukończone 18 lat i akceptuje Regulamin bukmachera.
  4. Rejestracja jest zakończona dopiero po zaznaczeniu pola wyboru, aby wyrazić zgodę na newsletter (niektórzy bukmacherzy mają taką „sztuczkę”). Otwiera się autoryzowane okno strony, w którym biuro bukmacherskie Favbet proponuje dokonanie depozytu. Wybieramy sposób płatności, na przykład „Yandex.Money”, podajemy numer konta w serwisie, wpisujemy minimalną kwotę wpłaty 2 zł i klikamy „Dokonaj wpłaty”. System przenosi nas na stronę „Yandex.Money”, gdzie klikamy „Zapłać” i otrzymujemy wiadomość o przejściu płatności. Konto w BC jest zasilone – możesz obstawiać zakłady. Bonus „Zakład bez ryzyka” zostanie przyznany następnego dnia kalendarzowego po rejestracji.

Jak wejść do osobistej szafki BC Favbet

Lustro zapewnia najbardziej stabilny dostęp do zablokowanej strony bukmachera. Kopia odpowiada głównej stronie biura bukmacherskiego Favbet i projektowi, i interfejs, i funkcjonalność. Obstawiający musi tylko znaleźć działający link do strony lustrzanej. Można to zrobić na kilka sposobów:

  • zapytać w dziale wsparcia biura bukmachera;
  • na oficjalnym kanale telegramu wsparcia Favbet;
  • w zasobach tematycznych.

Ostatnia metoda jest najbardziej niebezpieczna, ponieważ zamiast kopii witryny można dostać się na stronę oszustów. Często takie kopie stron bukmacherów i kasyn są tworzone przez hakerów w celu uzyskania dostępu do danych uwierzytelniających gracza i przejęcia jego konta w grze.